DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA

Po odeslání objednávky, Vám bude na email, který jste zasadli v objednávce, odeslán pokyn k zaplacení k objednanému zboží. Zboží bude odesláno 2-3 dny po zaplacení objednávky.

 

OSOBNÍ ODBĚR

Zboží je možné si osobně vyzvednou na níže uvedené adrese pouze po předchozí domluvě. Objednávku lze zaplatit převodem na účet, nebo hotově v místě odběru. Nelze platit kartou!

Ve chvíli, kdy bude zboží připraveno k odběru, Vám zašleme zprávu na e-mail, že je zásilka připravena k vyzvednutí. Na vyzvednutí zásilky máte 3 dny. Po předchozí domluvě Vám Vaši objednávku necháme připravenou k vyzvednutí déle. Stačí nás informovat na e-mailové adrese moravite@seznam.cz, nebo telefoním čísle: +420 732 336 870.

I v případě osobních odběrů je nutné vytvořit objednávku předem. Zboží si nevyzvedávejte bez předchozího upozornění. O možném termínu vyzvednutí Vás vždy budeme informovat e-mailem.

Adresa pro osobní odběr: Kurovice 31, 768 52 Míškovice

 

ZÁSILKOVNA

Vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí na jedné z poboček zásilkovny do 2 pracovních dní od odeslání zásilky. Pobočku zásilkovny je možné si zvolit v pokladně při vyplňování objednávkového formuláře.

Jakmile bude Vaše zásilka připravení k vyzvednutí na vybrané pobočce zásilkovny, budete informováni prostřednictvím SMS nebo emailem již v den odeslání zásilky a znovu v okamžiku uložení zásilky na na pobočce zásilkovny.

Pokud si nevyzvednete zásilku do 7 dní, je automaticky odesílána zpět. Za opětovné zaslání si budeme účtovat znovu poštovné.

 

 

 

PLATBA

 

HOTOVĚ

Hotově při osobním odběru na adrese: Kurovice 31, 768 52 Míškovice. Nelze platit kartou!

 

BANKOVNÍM PŘEVODEM

Platbu můžete uskutečnit předem převodem peněz na náš bankovní účet. Po odeslání objednávky Vám budou e-mailem zaslány údaje potřebné k převodnímu příkazu: částka, číslo účtu, variabilní symbol. Po provedení platby jsou peníze na náš účet připsány obvykle během 1 – 3 pracovních dní.

Zboží Vám zašleme 2-3 dny od zaplacení Vaší objednávky.  Při převzetí zásilky na pobočce zásilkovny,  pak již nic neplatíte.