DOPRAVA A PLATBA

DOPRAVA

Po odeslání objednávky, Vám bude na email, který jste zasadli v objednávce, odeslán pokyn k zaplacení k objednanému zboží. Zboží bude odesláno 2-3 dny po zaplacení objednávky.

 

Osobní odběr

Zboží je možné si osobně vyzvednou na níže uvedené adrese pouze po předchozí domluvě. Objednávku lze zaplatit převodem na účet, zaplatit kartou online nebo hotově v místě odběru. Na místě nelze platit kartou!

Ve chvíli, kdy bude zboží připraveno k odběru, Vám zašleme zprávu na e-mail, že je zásilka připravena k vyzvednutí. Na vyzvednutí zásilky máte 3 dny. Po předchozí domluvě Vám Vaši objednávku necháme připravenou k vyzvednutí déle. Stačí nás informovat na e-mailové adrese moravite@seznam.cz, nebo telefoním čísle: +420 732 336 870.

I v případě osobních odběrů je nutné vytvořit objednávku předem. Zboží si nevyzvedávejte bez předchozího upozornění. O možném termínu vyzvednutí Vás vždy budeme informovat e-mailem.

Adresa pro osobní odběr: Kurovice 31, 768 52 Míškovice

 

Česká pošta-balík do ruky

Vámi objednané zboží bude odesláno na Vámi uvedenou adresu do 2 pracovních dní od odeslání zásilky. 

 

Zásilkovna

Vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí na jedné z poboček zásilkovny do 2 pracovních dní od odeslání zásilky. Pobočku zásilkovny je možné si zvolit v pokladně při vyplňování objednávkového formuláře.

Jakmile bude Vaše zásilka připravení k vyzvednutí na vybrané pobočce zásilkovny, budete informováni prostřednictvím SMS nebo emailem již v den odeslání zásilky a znovu v okamžiku uložení zásilky na na pobočce zásilkovny.

Pokud si nevyzvednete zásilku do 7 dní, je automaticky odesílána zpět. Za opětovné zaslání si budeme účtovat znovu poštovné.

 

Balíkovna

Vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí na jedné z poboček balíkovny do 2 pracovních dní od odeslání zásilky. Pobočku balíkovny je možné si zvolit v pokladně při vyplňování objednávkového formuláře.

Jakmile bude Vaše zásilka připravení k vyzvednutí na vybrané pobočce balíkovny, budete informováni prostřednictvím SMS nebo emailem již v den odeslání zásilky a znovu v okamžiku uložení zásilky na na pobočce balíkovny.

Pokud si nevyzvednete zásilku do 7 dní, je automaticky odesílána zpět. Za opětovné zaslání si budeme účtovat znovu poštovné.

 

Uloženka

Vámi objednané zboží bude připraveno k vyzvednutí na jedné z poboček uloženky do 2 pracovních dní od odeslání zásilky. Pobočku uloženky je možné si zvolit v pokladně při vyplňování objednávkového formuláře.

Jakmile bude Vaše zásilka připravení k vyzvednutí na vybrané pobočce uloženky, budete informováni prostřednictvím SMS nebo emailem již v den odeslání zásilky a znovu v okamžiku uložení zásilky na na pobočce uloženky.

Pokud si nevyzvednete zásilku do 7 dní, je automaticky odesílána zpět. Za opětovné zaslání si budeme účtovat znovu poštovné.

 

PLATBA

 

Hotově

Hotově při osobním odběru na adrese: Kurovice 31, 768 52 Míškovice. Nelze platit kartou!

 

Bankovním převodem

Platbu můžete uskutečnit předem převodem peněz na náš bankovní účet. Po odeslání objednávky Vám budou e-mailem zaslány údaje potřebné k převodnímu příkazu: částka, číslo účtu, variabilní symbol. Po provedení platby jsou peníze na náš účet připsány obvykle během 1 – 3 pracovních dní.

Zboží Vám zašleme 2-3 dny od zaplacení Vaší objednávky.  Při převzetí zásilky od české pošty a na pobočce zásilkovny, balíkovny, nebo uloženky, pak již nic neplatíte.

 

Platba kartou

Platbu můžete uskutečnit platební kartou online. Po provedení platby jsou peníze na náš účet připsány obvykle během několika minut.

Zboží Vám zašleme 2-3 dny od zaplacení Vaší objednávky.  Při převzetí zásilky od české pošty a na pobočce zásilkovny, balíkovny, nebo uloženky, pak již nic neplatíte.