REKLAMACE A VRÁCENÍ

VRÁCENÍ ZBOŽÍ/ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

 

Jesltiže budete chtít vrátit zboží, můžete tak učinit do 14 dní od obdržení zásilky. Zboží je nutné vrátit z hygienických důvodů v původním obalu, nerozbalené, neponičené a zcela nepoužité. K odstoupení od kupní smlouvy je potřeba vyplnit a přibalit k zásilce formulář Formulář Vrácení, odstoupení od kupní smlouvy, který tvoří přílohu Obchodních podmínek (v těch se také v bodě 6 můžete dočíst podrobné informace týkající se odstoupení od smlouvy). Je nutné přibalit i daňový doklad (faktura) o zakoupení zboží.

 

Adresa pro zaslání:
Tomáš bravenec
Kurovice 31
768 52 Míškovice
Po obrdžení a zásilky Vám ihned převedu celou částku spojenou s nákupem včetně na účet.
Jákékoliv dálší náklady spojené s vrácením zboží, platíte vy (poštovné a balné), proto zboží neposílejte na dobírku.

 

 

REKLAMACE/ PRÁVA Z VADNÉHO PLNĚNÍ

 

Pokud se Vám bude zdát, že zboží není v pořádku, můžete ho reklamovat. K odstoupení od kupní smlouvy je potřeba vyplnit a přibalit k zásilce „Formulář k uplatnění reklamace“, který tvoří přílohu Obchodních podmínek (v těch se také v bodě 8 můžete dočíst podrobné informace týkající se odstoupení od smlouvy). Je nutné přibalit i doklad (faktura) o zakoupení zboží.

 

Adresa pro zaslání:
Tomáš bravenec
Kurovice 31
768 52 Míškovice
 
V případě uznané reklamace máte možnost výměny zboží, nebo vrácení celé částky spojené s nákupem zboží na účet. Jákékoliv dálší náklady spojené s vrácením zboží, platíte vy (poštovné a balné), proto zboží neposílejte na dobírku.