Blízkost k přírodě, manuální zručnost, tvořivost a hledání vlastní cesty nás přirozeně dovedly k myšlence a následně realizaci založení rodinné firmičky. Zabýváme se výrobou přírodní kosmetiky a designových výrobků.  Zvolili jsme výstižný a nezaměnitelný název lokální značky  –  Moravité, a to spojením dvou slov „Moravia vitae“.

V našich kosmetických výrobcích využíváme tradiční a generacemi prověřené přírodní ingredience. Preferujeme funkčnost a jednoduchost, proto se snažíme uvádět na trh multifunkční přípravky, které využije celá rodina. Například ti, kteří mají rádi minimalistické zařízení koupelny nebo trpí kožní intolerancí  ocení a vystačí si s našimi tuhými mýdly se syrovátkou bez parfemace, víceúčelovým olejovým přípravkem Vanilkový rituál a Vitamínovým tělovým mlékem s měsíčkem lékařským. Vyberou si také milovníci přírodních vůní a wellness prožitků.

Snažíme se o to, aby výrobky byly šetrné k přírodě, funkční a vizuálně zajímavé, ale také, pokud to jen trošku jde, aby nutné obaly našly po spotřebě další využití.  Proto si například naše koupelové soli můžete pořídit v dózách, které poslouží jako vázy nebo kořenky, svíčky odléváme do funkční keramiky a také skleněné obaly lze dále využívat.

Moravité nás baví a proto je stále na čem pracovat, co vylepšovat a plánovat. Přesto, že poslední léta jsou pro podnikání velkou výzvou, pracujeme na novinkách, aby jste se měli stále na co těšit.

error: Veškerý obsah stránek www.moravite.cz podléhá autorskému právu.